بیشترین کاربرد بوتاکس در چه نواحی از بدن می باشد؟

 

ممکن است که خودتان هم بدانید که از تزریق بوتاکس، بیشتر در ناحیه پیشانی و برای از بین بردن خطوط اخم استفاده می شود. همچنین می توان از آن در ناحیه کنار چشم نیز استفاده کرد. این دو، مکان هایی هستند که برای تزریق این ماده، بهترین هستند و بر اساس تجربه، تزریق در ناحیه پیشانی و کنار چشم، بیشترین بازده را دارد.

همچنین می توان از تزریق این ماده در دیگر نقاطی مانند: خطوط زیر چشم، خطوط خنده، اطراف لب و همچنین خط های زیر لب و کنار لب نیز استفاده کرد. از بوتاکس می توان برای بالا بردن ابرو ها نیز استفاده کرد. گرچه تزریق در این نواحی که ذکر شد، عوارض بیشتری را به همراه دارد و سخت تر هم هست. برای تزریق بوتاکس در نواحی به جز پیشانی و کنار چشم، باید حتما، از یک پزشک متخصص و مجرب استفاده کنید. اگر این موضوع رعایت نشود، امکان لطمه زدن به سلامتی شما و عوارض شدید هم وجود دارد.

 

بوتاکس چگونه انجام می شود؟

 

اگر شما در حال بررسی استفاده از بوتاکس هستید، باید انتظارات و نگرانی های خود را با متخصص زیبایی خود در میان بگذارید. پزشک نتایجی که با انجام بوتاکس دریافت می کنید را با شما به اشتراک می گذارد تا موفقیت درمان فراهم شود. درمان هر بیمار با توجه به ساختار عضلانی و ویژگی های پوستی آن برنامه ریزی می شود. قبل از بوتاکس می توان از کرم بی حسی موضعی استفاده  کرد.